Snědovické story

Toto jsou stránky o všem co se tu děje a pro všechny co Snědovice znají, nebo by je poznat chtěli.

Již proběhlé

Nohejbal 2007

Super akce.!!! , jak jinak... .
Ahoj v sobotu 30.6. 2007 se konala jedna z dobrých akcí a to nohec.

 Letos se nohec konal u kamaráda v Radouni, na ranči ,,Blatná". Co k té akci říci? snad jen to že to byla opět super akce a snad jen dáda tam chyběl. Nevím zda se někdo ze Snědovic zůčasnil, ale podle foteček které záhy dodám, uvidíte že kdo tam nebyl o hodně přisel.

  Večerní tancovačka na muziku v podání už známeho kamaráda Petra Macha a Lucky Machové v občasném doprovodu, určitě neměla chybu.Stánek s občerstvením, stánek s pivkem a ostatními nápoji a na místě uvařený guláš v podání Mistra M. Černého, už vůbec ne. Pro děti a nejen je přijel kamarád z džípem a po dlouhou dobu zcela zdarma vozil děti po ranči, za což mu já osobně za všechny děkuji a přál bych si více takových co se nebojí něco udělat, alespoň pro ty děti zdarma.

  Velký dík patří letošním pořadatelům, v čele se Slávkem Janouškem který taktéž přispěl pro zábavu dětí čtyřkolkou, která si myslím za ten den své vytrpěla, snad nebyl nikdo kdo na ní nejel a to včetně spousty dospělích. A závěrem snad jen přijďte i na akce mimo vaši oblast je tam taktéž hezky.!

Žádné komentáře
 
Děkuje me Vám za návštěvu